عینک آفتابی و محافظت از چشم در فصل پاییز

عینک آفتابی و محافظت از چشم در فصل پاییز

عینک آفتابی و محافظت از چشم در فصل پاییز همه ما می‌دانیم که در تابستان یک جفت عینک آفتابی باید داشته باشیم، به این خاطر از چشمان ما در برابر نور خیره‌کننده خورشید محافظت می‌کند، یا به شکلی که باعث می‌شود ما با مد روز در امتداد ساحل قدم بزنیم و یا در اطراف شهر پرسه بزنیم.

اما به محض اینکه هوا شروع به خنک شدن کرد، بسیاری از مردم نگران این هستند که آیا زمان آن رسیده‌است که عینک آفتابی خود را بردارند  و بر این باور هستند عینک آفتابی در فصل پاییز و زمستان کارامد نیست ..

اما اگر قرار است در مورد فواید سلامتی یک عینک آفتابی  فکر کنیم،  باید بگوییم که هر وقت در فضای باز هستید و آفتاب در آسمان میتابد باید از عینک آفتابی استفاده کنید حتی اگر خورشید دقیقاً درخشان نباشد

در زیر دلایل بیشتری وجود دارد که چرا شما باید در فصل پاییز و زمستان از عینک آفتابی استفاده کنید.

۱. استفاده از عینک آفتابی می‌تواند از خشک کردن چشمان شما جلوگیری کند،

هوای سرد و طوفانی در طی پاییز و یا زمستان می‌تواند به ویژه بر روی چشم‌ها و روی پوست اطراف آن‌ها به ویژه خشن باشد. با استفاده کردن از  عینک آفتابی در هنگام پیاده‌روی در فضای باز و یا هنگام رانندگی با پنجره‌های پایین، چشم خود را محافظت میکنید.

۲. عینک آفتابی به برگشت انعکاس نور کمک میکند

  در حالی که رانندگی میکنید عینک آفتابی می‌تواند چشم شما را از نور خیره کننده محافظت کند. عینک آفتابی باعث میشود بازتاب ناگهانی نور ناشی از کاپوت اتومبیل، آینه،و برفبه چشم و دید آسیب نرساند…

عینک آفتابی و محافظت از چشم در فصل پاییز

منبع : سایت gotshades

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *